Producenci
Telewizor 43" Philips 43PUS8079/12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 102 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 50 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 102 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 50 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość podstawy | 77,8 cm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 218,3 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 962,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 587,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 10,2 kg |
| Waga (bez podstawy) | 8,62 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 558,2 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 962,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 78,1 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Nie |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wydajność | |
| Obsługiwany format napisów | SMI SSA SUB TXT SRT ASS |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 VP9 AVI MPEG2 HEVC AVC MPEG1 H.264 MPEG4 |
| Format kompresji zdjęć | BMP GIF JPEG PNG HEIF |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługiwane formaty audio | AAC FLAC WAV MP3 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Nagrywanie USB | Nie |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1070 mm |
| Pojemność opakowania | 100848 cm3 |
| Wysokość opakowania | 650 mm |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie inteligentny pilot | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Standard |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Audio | |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS:X Dolby Digital Dolby Atmos |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0a |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| HDCP | Tak |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Tuner telewizyjny | |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-T DVB-S DVB-T2 HD DVB-T2 DVB-C |
| Smart TV | |
| Smart TV | Tak |
| Aplikacje wideo | HBO YouTube Netflix Amazon Prime Video |
| Zainstalowany system operacyjny | Titan OS |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1879878 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące