Producenci
Telewizor 43" Philips 43PUS8818/12 (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC Android)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 16 GB |
| Wsparcie HEVC | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Standard VESA | Tak |
| Stojak typu | Nóżka centralna |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 200 |
| Wskaźnik siły sygnału | Tak |
| Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) | Tak |
| Kolor podstawy | Szary |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 122 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 52 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 212 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 628 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 963 mm |
| Głębokość podstawy | 25,9 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 567 mm |
| Waga (bez podstawy) | 9,1 kg |
| Szerokość podstawy | 50 cm |
| Waga (z podstawą) | 10,8 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 77 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 963 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Tryb wyłączania obrazu (dla radia) | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Specyficzne technologie | Micro Dimming Pro, Perfect Natural Motion |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) Dolby Vision High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC MPEG1 HEVC/H.265 AVI MPEG2 VP9 MPEG4 H.264 MKV |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Format kompresji zdjęć | BMP PNG GIF JPEG HEIF |
| Standardy telegazety | Hyper tekst |
| Obsługiwane formaty audio | WMA MP3 WAV WMA-PRO AAC FLAC |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Obsługiwany format napisów | SRT SSA TXT SMI ASS SUB |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Calman Ready | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,5 kg |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Szerokość opakowania | 1100 mm |
| Wysokość opakowania | 855 mm |
| Wyświetlacz | |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 640 x 480 (VGA) 3840 x 2160 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 30 Hz 50 Hz 25 Hz 60 Hz 120 Hz 100 Hz 24 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p 720p |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 10 W |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Wbudowany subwoofer | Tak |
| Tryby dźwięku | AI Sound |
| Ilość głośników | 2 |
| Technologie dekodowania dźwięku | Dolby MS12 Dolby Digital DTS:X |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS, Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Porty i interfejsy | |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Typ oświetlenia otoczenia | 3-stronne |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału analogowego | PAL SECAM |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S DVB-T DVB-S2 DVB-T2 DVB-T2 HD DVB-C |
| Smart TV | |
| Aplikacje wideo | Apple TV Disney+ YouTube Netflix Amazon Prime Video BBC iPlayer |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Aplikacje muzyczne | YouTube Music |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące