Producenci
Telewizor 43" QLED Samsung QE43LS03B (4K HDR 3100 PQI DVB-T2 HEVC Smart)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ramki | VNB (Very Narrow Bezel) |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Rok wprowadzenia | 2022 |
| Moc | |
| Pobór mocy | 74 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 127 kWh |
| Pobór mocy (max) | 110 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 74 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 8,9 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 97 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 2,49 cm |
| Głębokość podstawy | 19,7 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 55,8 cm |
| Waga (bez podstawy) | 8,6 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 591,9 mm |
| Szerokość podstawy | 67,8 cm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 969,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 196,8 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Liczba języków OSD | 27 |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| OSD | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługa HID | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądanie | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Wydajność | |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Super Ultra Wide Game View |
| Zwiększanie rozmiaru wideo | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Tryb ambientu | Ambient Mode+ |
| Redukcja hałasu | Tak |
| ConnectShare (HDD) | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Specyficzne technologie | Micro dimming |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Quantum HDR High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| AMD FreeSync | Tak |
| ConnectShare (USB) | Tak |
| Obsługa odtwarzacza wideo 360 | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Samsung Auto Motion Plus |
| Obsługa bezprzewodowego systemu Dex | Tak |
| Obsługa IPv6 | Tak |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Wykrywanie jasności | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Multi-screen | Tak |
| Czujnik Eco | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Dane opakowania | |
| E-podręcznik | Tak |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Szerokość opakowania | 1087 mm |
| Wysokość opakowania | 677 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,5 kg |
| W zestawie inteligentny pilot | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Ekran antyrefleksyjny | Tak |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Technologia interpolacji | PQI (Picture Quality Index) 3100 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Audio | |
| Multi-Room | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Wielofunkcyjna technologia audio | Samsung Multiroom Link |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Technologie dekodowania dźwięku | Dolby Digital Plus |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ściana muzyczna | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Q-Symphony | Tak |
| Deskryptor wstępnego wyboru audio | Tak |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Szybki przełącznik HDMI | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Liczba złącz rf | 3 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługa kabla One Connect | Tak |
| Typ One Connect box | One Connect (Y21 8K) |
| One Connect box | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-C DVB-T2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| Smart TV | |
| Tryby inteligentne | Film Filmowiec Gra |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Funkcja pauzowania i cofania uadycji telewizyjnych | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.3 |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |