Producenci
Telewizor 43" Samsung QE43LS03D
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 110 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 53 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 112 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 53 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 591,9 mm |
| Głębokość podstawy | 19,7 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 557,8 mm |
| Szerokość podstawy | 67,8 cm |
| Waga (bez podstawy) | 8,6 kg |
| Waga (z podstawą) | 8,9 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 196,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 24,9 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 969,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 969,5 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| OSD | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Quantum HDR Filmmaker Mode |
| TV key support | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Samsung Real Depth Enhancer |
| Tryb ambientu | Tak |
| Multi View | Tak |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2361E |
| Przewody | One Connect |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ podświetlenia LED | Dual LED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Audio | |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Porty RS-232C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Liczba złącz rf | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Moduł CI+ | Tak |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-T2 DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. |
| Smart TV | |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Tryby inteligentne | Artystyczny Gra |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.3 |
| Uniwersalna prowadnica | Tak |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Quantum HDR Active Voice Amplifier Pro Object Tracking Sound Q-Symphony Adaptive Sound Pro Smart Calibration Built-in SmartThings Hub Motion Xcelerator Supreme UHD Dimming |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1875273 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące