Producenci
Telewizor 43" Samsung UE43AU7092U (4K UHD HDR10+ DVB-T2 HEVC Smart)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 125 W |
| Pobór mocy | 54 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (bez podstawy) | 568,2 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 80,2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 7,3 kg |
| Waga (z podstawą) | 7,4 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 958,4 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 958,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 217,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 630,9 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Liczba języków OSD | 28 |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sieć | |
| Obsługa HID | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Dźwięk z telewizora do urządzenia mobilnego | Tak |
| Obsługa odtwarzacza wideo 360 | Nie |
| Multi View | Nie |
| Obsługa kamer 360 | Nie |
| Obsługa bezprzewodowego systemu Dex | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Wsparcie MBR | Nie |
| Cyfrowy kamerdyner | Nie |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| ConnectShare (HDD) | Tak |
| Widok przez stuknięcie | Nie |
| Czujnik Eco | Tak |
| Galeria obrazów | Tak |
| Obsługa IPv6 | Tak |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Dane opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2140A (UK: TM2140A/TM1240A) |
| Szerokość opakowania | 1070 mm |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 657 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,5 kg |
| Wyświetlacz | |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Audio | |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Nie |
| Ściana muzyczna | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Q-Symphony | Tak |
| Technologie dekodowania dźwięku | Dolby Digital Plus |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| One Connect box | Nie |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB DVB-T2 DVB-S2 DVB-C |
| Liczba tunerów | 2 tuner(y) |
| Typ tunera | Analogowy |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| Smart TV | |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej | Nie |
| Uniwersalna prowadnica | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.2 |
| Smart TV | Tak |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Nie |
| HbbTV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |