Producenci
Telewizor 43'' TCL 43C635 QLED (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC Android)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 65 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 100 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 8,4 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 95,8 cm |
| Waga (bez podstawy) | 8,3 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 7,96 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 55,2 cm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 958,1 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 250 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 610 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Nie |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Funkcja napisów | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Specyficzne technologie | Micro dimming |
| Miejscowe przyciemnianie | Nie |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Tryb gry | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 665 mm |
| Szerokość opakowania | 1145 mm |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Głębokość opakowania | 133 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11 kg |
| Wyświetlacz | |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 5000:1 |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Technologie dekodowania dźwięku | DTS-HD |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Smart TV | |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |