Producenci
Telewizor 49" Panasonic TX-49LX940E (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 178 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 68 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1095 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 270 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 670 mm |
| Waga (z podstawą) | 16 kg |
| Waga (bez podstawy) | 15 kg |
| Szerokość podstawy | 48,4 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 63,8 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 44 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 109,5 cm |
| Głębokość podstawy | 27 cm |
| Cechy zarządzania | |
| Typ kontroli | Bezprzewodowy |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Profile Bluetooth | HID HOGP A2DP |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Obsługa HID | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WMV FLV MKV MP4 TS AVI VOB M4V 3GPP VRO PS HEVC |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Obsługiwane formaty audio | AAC WMA-PRO WAV FLAC MP3 |
| Teletekst | 1500 stron(y) |
| Redukcja hałasu | Nie |
| Tryb gry | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Miejscowe przyciemnianie | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision IQ High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1355 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 19 kg |
| Głębokość opakowania | 137 mm |
| Wysokość opakowania | 749 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 49" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 123 cm |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Technologia interpolacji | BMR IFC 2200 Hz |
| Audio | |
| Tryby dźwięku | Muzyka Standardowy Przemówienie |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T DVB-T2 DVB-S2 DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Liczba tunerów | 2 tuner(y) |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | my Home Screen |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 7,0 |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| Tryby inteligentne | Dynamiczny True Cinema zwyczaj Filmowiec Gra Normalny Dolby Vision Sport Kino |