Producenci
Telewizor 50" Hisense 50A6K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 400 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 130 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 70 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 95 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość (bez podstawy) | 1119 mm |
| Waga (z podstawą) | 10 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 649 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 80 mm |
| Waga (bez podstawy) | 9,5 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1119 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 702 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 274 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Dolby Vision High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Nagrywanie USB | Nie |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC MPEG1 HEVC/H.265 AVI MPEG2 VC-1 VP8 VP9 |
| Obsługiwane formaty audio | WMA OPUS MP3 WAV PCM AAC FLAC |
| Format kompresji zdjęć | JPEG PNG BMP GIF |
| Tryb gry | Tak |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 799 mm |
| Szerokość opakowania | 1263 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,5 kg |
| Głębokość opakowania | 135 mm |
| Wyświetlacz | |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 125,7 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS Virtual:X DTS |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Porty i interfejsy | |
| Moduł CI+ | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Wspólny interfejs | Nie |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S DVB-T2 DVB-S2 DVB-C DVB-T |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| System formatu sygnału analogowego | Nieobsługiwany |
| Smart TV | |
| Aplikacje wideo | DAZN YouTube Disney+ Netflix |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | VIDAA |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.3 |
| Wersja systemu operacyjnego | U6 |
| HbbTV | Tak |
| Aplikacje lifestyle | Facebook |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące