Producenci
Telewizor 50" LG 50QNED86T3A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 54 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 110 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 721 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1123 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 260 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 29,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 16,8 kg |
| Szerokość podstawy | 50 cm |
| Waga (bez podstawy) | 13 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1123 mm |
| Głębokość podstawy | 26 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 652 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 AAC AC3 MP2 HE-AAC AC4 EAC3 apt-X PCM |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Local Dimming |
| Procesor obrazu | ?8 AI Processor 4K |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Multi View | Tak |
| Funkcje gier | 4K HFR (High Frame Rate), Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 20,1 kg |
| Głębokość opakowania | 172 mm |
| Wysokość opakowania | 810 mm |
| Szerokość opakowania | 1215 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | MR24 |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Technologia wyświetlacza | QNED |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Technologia interpolacji | Motion Pro |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Wysoki kontrast |
| Typ podświetlenia LED | Edge-LED |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Tryby dźwięku | Kino Clear Voice Pro Żywy Gra AI Sound Pro Sport Standardowy AI Acoustic Tuning |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | WebOS |
| Tryby inteligentne | Filmowiec |
| Wersja systemu operacyjnego | 24 |
| Telewizja internetowa | Nie |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie LG (AV/TV) | Filmmaker Mode™ Dynamic Tone Mapping Pro |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące