Producenci
Telewizor 50" LG 50UP75003LF (DVB-T2/HEVC, 4K UHD HDR SmartTV)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 86 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 103 kWh |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 235 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 719 mm |
| Waga (bez podstawy) | 11,3 kg |
| Waga (z podstawą) | 11,4 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1130 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 66,3 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 8,63 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 113 cm |
| Cechy zarządzania | |
| OSD | Tak |
| Liczba języków OSD | 37 |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty audio | AC3 MP3 HE-AAC MP2 EAC3 AC4 PCM apt-X WMA |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC VP9 |
| Teletekst | 2000 stron(y) |
| Funkcja napisów | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 1215 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,2 kg |
| Wysokość opakowania | 775 mm |
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 125,8 cm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Technologia interpolacji | TruMotion 60 Hz |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Moduł CI+ | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-S2 DVB-S DVB-C DVB-T |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Smart TV | |
| Funkcja pauzowania i cofania uadycji telewizyjnych | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Web OS |
| HbbTV | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Tryby inteligentne | Gra Standardowy Sport Kino Żywy Filmowiec |