Producenci
Telewizor 50" LG 50UP77003LB (DVB-T2/HEVC, 4K UHD HDR SmartTV)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rok wprowadzenia | 2021 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 88 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 68 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 68 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 11,9 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1121 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 713 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 231 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 112,1 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 5,71 cm |
| Szerokość podstawy | 90,2 cm |
| Głębokość podstawy | 23,1 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 65,1 cm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Miracast | Tak |
| Przeglądanie | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) Hybrid Log-Gamma (HLG) Filmmaker Mode |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 775 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,6 kg |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Szerokość opakowania | 1215 mm |
| Głębokość opakowania | 152 mm |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 126 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-C DVB-S2 |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Web OS |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| HbbTV | Tak |