Producenci
Telewizor 50" LG 50UQ80003LB (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC SmartTV)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 64,9 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 65 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 89 kWh |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1121 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 213 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 713 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1121 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 5,71 cm |
| Waga (z podstawą) | 11,9 kg |
| Waga (bez podstawy) | 11,7 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 651 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Miracast | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wydajność | |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) |
| Miejscowe przyciemnianie | Nie |
| Teletekst | 2000 stron(y) |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1215 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,6 kg |
| Wysokość opakowania | 775 mm |
| Głębokość opakowania | 152 mm |
| E-podręcznik | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | MR22 |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 126 cm |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED BLU |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Tryby dźwięku | Clear Voice Pro |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Ilość głośników | 1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba złącz rf | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 2.0 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-T2 DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Web OS |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video |
| Smart TV | Tak |