Producenci
Telewizor 50" LG 50UQ81003LB (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC SmartTV)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 89 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 65 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 703 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1121 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 249 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 651 mm |
| Waga (bez podstawy) | 12,1 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1121 mm |
| Waga (z podstawą) | 13,2 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 5,71 cm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Obsługa odtwarzacza wideo 360 | Tak |
| Funkcje gier | Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP2 AC4 HE-AAC AAC PCM AC3 WMA MP3 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) |
| Formaty kompresji | VC-1 VP8 M-JPEG VP9 H.264 AVC Xvid HEVC |
| AMD FreeSync | Nie |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 16 kg |
| Szerokość opakowania | 1215 mm |
| Pilot zdalnego sterowania | MR22GA |
| Wysokość opakowania | 810 mm |
| Głębokość opakowania | 162 mm |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 126 cm |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Porty RS-232C | 1 |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-C DVB-T DVB-T2 DVB-S |
| Smart TV | |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Web OS |
| Aplikacje wideo | Apple TV Disney+ Netflix |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| HbbTV | Tak |