Producenci
Telewizor 50" LG 50UR78003LK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 65 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 99 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 11,8 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 651 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1121 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 57,1 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 230 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1121 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 716 mm |
| Waga (bez podstawy) | 11,7 kg |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Tryb HGiG | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 126 cm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| System dźwięku | 2.0 ch |
| Porty i interfejsy | |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Ethernet | Tak |
| Liczba złącz rf | 2 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wyjście cyfrowe audio | 1 |
| Smart TV | |
| Smart TV | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix Apple TV Disney+ |
| Zainstalowany system operacyjny | Web OS |
| Tryby inteligentne | Żywy |
| Wersja systemu operacyjnego | webOS 23 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące