Producenci
Telewizor 50" METZ 50MUD7000Z 4K Ultra HD Google TV HDR HLG Dolby Audio
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przesunięcie czasowe | Tak |
| Ochrona oczu | Tak |
| Automatyczna regulacja głośności | Tak |
| Tryb niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Brak migotania obrazu | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Konstrukcja | |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 65 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 104 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,50 W |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Pobór mocy | 65 W |
| Pobór mocy (max) | 104 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 237 mm |
| Szerokość produktu | 1110 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 712 mm |
| Głębokość produktu | 92 mm |
| Waga produktu (z podstawą) | 9,1 kg |
| Szerokość podstawy | 100,1 cm |
| Głębokość podstawy | 23,7 cm |
| Waga produktu | 8,9 kg |
| Wysokość produktu | 651 mm |
| Sieć | |
| WLAN | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Widoczna powierzchnia ekranu | 67,5 dm2 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 126 cm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Jasność panelu | 250 Nits |
| Czas reakcji | 9.5 ms |
| Kąt widzenia | 178° |
| Format obrazu | 16:9 |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 10 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Plus, Dolby Digital |
| Virtual surround | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Bluetooth | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| Wsparcie HEVC | Tak |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-T2 DVB-S2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Smart TV | |
| Przeglądarka internetowa | Nie |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1194538 |
Gwarancja 24 miesiące