Producenci
Telewizor 50" Philips 50PUS7608/12 (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC SmatrTV)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 |
| Kolor podstawy | Szary |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 54 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 93 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (bez podstawy) | 9,1 kg |
| Waga (z podstawą) | 9,3 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 87,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 654 mm |
| Szerokość podstawy | 80,9 cm |
| Głębokość podstawy | 26 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1111 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 674 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 260 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1111 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Aktualizowanie oprogramowania przez | Kreator automatycznej aktualizacji Sieć USB |
| Tryb wyłączania obrazu (dla radia) | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wydajność | |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VP9 AVI MPEG2 MKV MPEG1 HEVC/H.265 MPEG4 |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Obsługiwany format napisów | SUB SSA SRT TXT SMI ASS |
| Obsługiwane formaty audio | WMA MP3 WMA-PRO WAV FLAC AAC |
| Format kompresji zdjęć | PNG BMP JPEG HEIF GIF |
| Standardy telegazety | Hyper tekst |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1240 mm |
| Wysokość opakowania | 785 mm |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,2 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wyświetlacz | |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 25 Hz 24 Hz 30 Hz 50 Hz 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 126 cm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 576p |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 2560 x 1440 640 x 480 (VGA) 3840 x 2160 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Technologie dekodowania dźwięku | Dolby MS12 |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.3 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Złącze typu RF | F, IEC |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| HDCP | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 HD DVB-T DVB-S DVB-S2 DVB-C DVB-T2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału analogowego | PAL SECAM |
| Smart TV | |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video YouTube |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące