Producenci
Telewizor 50" Philips 50PUS8007/12 (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC Android)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 300 mm |
| Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Wskaźnik siły sygnału | Tak |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 65 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 64 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1115,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 672,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 255,8 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1115,6 mm |
| Szerokość podstawy | 73,2 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 81,6 mm |
| Waga (z podstawą) | 12,3 kg |
| Głębokość podstawy | 25,6 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 64,5 cm |
| Waga (bez podstawy) | 12,2 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Aktualizowanie oprogramowania przez | USB Sieć Kreator automatycznej aktualizacji |
| Tryb wyłączania obrazu (dla radia) | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wydajność | |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC WAV MP3 WMA-PRO WMA |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Dolby Vision Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Obsługiwany format napisów | SRT SSA SUB TXT ASS SMI |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI MPEG2 MPEG4 VP9 MKV MPEG1 HEVC/H.265 H.264 |
| Format kompresji zdjęć | GIF HEIF PNG BMP JPEG |
| Redukcja hałasu | Nie |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Standardy telegazety | Hyper tekst |
| Technologia przetwarzania obrazu | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Tryb gry | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Szerokość opakowania | 1240 mm |
| Wysokość opakowania | 785 mm |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,3 kg |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 126 cm |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Domyślne ustawienie głośności | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM PAL |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-T2 HD DVB-S2 DVB-S DVB-T2 DVB-T |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Aplikacje wideo | YouTube Disney+ Netflix Amazon Prime Video BBC iPlayer |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 11 |
| Telewizja internetowa | Tak |