Producenci
Telewizor 50" Philips 50PUS8507/12 (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC Android)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 16,4 GB |
| Konstrukcja | |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 300 mm |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) | Tak |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Wskaźnik siły sygnału | Tak |
| Kolor podstawy | Srebrny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 65 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 129 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 13,6 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 80,6 mm |
| Głębokość podstawy | 27 cm |
| Waga (bez podstawy) | 13,3 kg |
| Szerokość podstawy | 72,9 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 64,5 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1115,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1115,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 715,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 269,8 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Typ kontroli | Bezprzewodowy |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Tryb ECO | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Format kompresji zdjęć | PNG GIF JPEG BMP HEIF |
| Redukcja hałasu | Nie |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 WMA-PRO WMA WAV AAC FLAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG1 AVI MPEG2 H.264 HEVC MPEG4 VP9 MKV |
| Tryb gry | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Standardy telegazety | Hyper tekst |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision Filmmaker Mode High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) High Dynamic Range 10 (HDR10) Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Obsługiwany format napisów | SUB ASS TXT SMI SRT SSA |
| Miejscowe przyciemnianie | Tak |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Rodzaj przygaszania | Micro Dimming Pro |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Specyficzne technologie | Micro dimming |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Dane opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wysokość opakowania | 785 mm |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,2 g |
| Szerokość opakowania | 1240 mm |
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 126 cm |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Technologia interpolacji | Natural Motion |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Moc panelu głośnikowego RMS | 10 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Porty i interfejsy | |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wspólny interfejs | Nie |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Service port | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału analogowego | PAL SECAM |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-T2 HD DVB-C DVB-S DVB-T DVB-T2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Aplikacje muzyczne | Spotify YouTube Music |
| Telewizja internetowa | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | Android TV™ 11 (R) |
| Aplikacje wideo | YouTube Netflix Amazon Prime Video BBC iPlayer Apple TV Disney+ |
| Smart TV | Tak |