Producenci
Telewizor 50" Philips 50PUS8818/12 (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC Android)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Wsparcie HEVC | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 300 |
| Stojak typu | Nóżka centralna |
| Wskaźnik siły sygnału | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor podstawy | Szary |
| Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) | Tak |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 142 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 69 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 259 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1116 mm |
| Szerokość podstawy | 50 cm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 715 mm |
| Głębokość podstawy | 25,9 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1116 mm |
| Waga (bez podstawy) | 13,1 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 655 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 81 mm |
| Waga (z podstawą) | 15,8 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Tryb wyłączania obrazu (dla radia) | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI MPEG2 MPEG4 H.264 MKV VP9 AVC MPEG1 HEVC/H.265 |
| Format kompresji zdjęć | GIF BMP HEIF PNG JPEG |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Obsługiwany format napisów | SRT SUB TXT ASS SSA SMI |
| Obsługiwane formaty audio | WAV AAC FLAC WMA-PRO MP3 WMA |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Calman Ready | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) Dolby Vision High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Standardy telegazety | Hyper tekst |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Specyficzne technologie | Micro Dimming Pro, Perfect Natural Motion |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Technologia przetwarzania obrazu | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| AMD FreeSync | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 800 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Szerokość opakowania | 1240 mm |
| Głębokość opakowania | 180 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 19,8 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 2560 x 1440 640 x 480 (VGA) 3840 x 2160 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p 720p |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 120 Hz 60 Hz 24 Hz 100 Hz 25 Hz 30 Hz 50 Hz |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 126 cm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Audio | |
| Tryby dźwięku | AI Sound |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS, Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Technologie dekodowania dźwięku | Dolby MS12 Dolby Digital DTS:X |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Ilość głośników | 4 |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 40 W |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Typ oświetlenia otoczenia | 3-stronne |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM PAL |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T DVB-T2 HD DVB-C DVB-T2 DVB-S DVB-S2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Aplikacje muzyczne | YouTube Music |
| Aplikacje wideo | Apple TV Disney+ Netflix Amazon Prime Video BBC iPlayer YouTube |
| Telewizja internetowa | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące