Producenci
Telewizor 50' Sony Bravia XR-50X90S (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC SmartTV)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rok wprowadzenia | 2022 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 88 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 78 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 715 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1119 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 286 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 7 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 64,9 cm |
| Waga (z podstawą) | 14,1 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 111,9 cm |
| Waga (bez podstawy) | 13,5 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Podstawowy tryb hotelowy | Tak |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Współpracuje z Asystentem Google | Tak |
| Sterowniki głosu | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Tryb Hotelu | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługiwane przeglądarki | Vewd |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b 802.11g 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądanie | Tak |
| Profile Bluetooth | AVRCP HOGP A2DP SPP |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Obsługa HID | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | DIVX MPEG21 AVC MPEG1 MPEG2-TS AVI MPEG2 3GP MPEG WMA M-JPEG MPEG4 DIVX HD MPEG2-PS 3GPP |
| Obsługiwane formaty audio | 3GPP2 MP4 3GA AAC MP3 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Dolby Vision Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Zdalne wsparcie smartfona | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Sony 4K X-Reality PRO Sony 4K HDR Processor X1 Sony XR Triluminos Pro |
| Nagrywanie USB | Nie |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 141 mm |
| Szerokość opakowania | 1225 mm |
| Zestaw do montażu | Nie |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 782 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18 kg |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p 480p 1080i 2160p 576p |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 4096 x 2160 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 25 Hz 120 Hz 30 Hz 50 Hz 100 Hz 24 Hz 60 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Technologia interpolacji | XR Motion Clarity |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Ekran antyodblaskowy | Nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 126 cm |
| Audio | |
| Tryby dźwięku | Muzyka Sport Standardowy Dialog Kino Dźwięk Dolby |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Technologie dekodowania dźwięku | DTS Digital Surround |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Adaptacyjne sterowanie dźwiękiem (ASC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Port RS-232 | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wspólny interfejs | Nie |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Szybki przełącznik HDMI | Tak |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Liczba złącz rf | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | BRAVIA Sync |
| Moduł CI+ | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 1 szt. |
| Tuner telewizyjny | |
| Obsługiwane pasma TV | VHF UHF |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-T |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM D/K PAL DK PAL I SECAM B/G PAL BG |
| Liczba tunerów | 1 tuner(y) |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Tryby inteligentne | IMAX Enhanced Graphics Dolby Vision Bright zwyczaj Zdjęcie Netflix Calibrated Kino Żywy Dolby Vision Dark Gra Standardowy |
| Aplikacje wideo | Google TV |
| Smart TV | Tak |
| Aplikacje lifestyle | Google Apps |
| Aplikacje muzyczne | Apple Music |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Uniwersalna prowadnica | Tak |