Producenci
Telewizor 50'' TCL 50C635 QLED (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC Android)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,29 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 118 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 75 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 700 mm |
| Waga (z podstawą) | 10,5 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 64,8 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 81 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1112 mm |
| Waga (bez podstawy) | 10,3 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 111,2 cm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 292 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Tryb ECO | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Nie |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Tryb gry | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Dolby Vision Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Nagrywanie USB | Nie |
| Miejscowe przyciemnianie | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Specyficzne technologie | Micro dimming |
| Funkcja napisów | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 770 mm |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,6 kg |
| Szerokość opakowania | 1265 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Wyświetlacz | |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 5000:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 15 ms |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 126 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Moc wyjściowa (RMS) | 30 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Technologie dekodowania dźwięku | DTS-HD |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDCP | Tak |
| Złącze typu RF | F, IEC |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC SECAM PAL |
| Typ tunera | Analogowy |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Smart TV | Tak |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |