Producenci
Telewizor 55" LG 55NANO813QA (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC SmartTV)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 127 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 81 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1233 mm |
| Szerokość podstawy | 84,1 cm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 781 mm |
| Głębokość podstawy | 27,1 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 123,3 cm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 271 mm |
| Waga (z podstawą) | 17,9 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 4,42 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 71,6 cm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Miracast | Tak |
| Obsługa HID | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Miejscowe przyciemnianie | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM) |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 187 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 22,5 kg |
| Szerokość opakowania | 1360 mm |
| Wysokość opakowania | 810 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ podświetlenia LED | Edge-LED |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 139 cm |
| Technologia wyświetlacza | NanoCell |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Smart TV | |
| Telewizja internetowa | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Web OS |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |