Producenci
Telewizor 55" Panasonic TX-55LX650E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Stojak typu | Nóżka centralna |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Typ ramki | 3 Bezel-less |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 150 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 123 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 64 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1233 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 769 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 221 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 71,1 cm |
| Szerokość podstawy | 44,1 cm |
| Głębokość podstawy | 22,1 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 6,6 cm |
| Waga (bez podstawy) | 13,5 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 123,3 cm |
| Waga (z podstawą) | 17 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| OSD | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Liczba języków OSD | 35 |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wydajność | |
| Tryb gry | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WEBM MOV RM DAT TRP H.265 MPEG MKV MP4 TS WMV FLV M4V 3GPP AVI VC-1 VOB 3GP ASF RMVB TP OGM AVS H.264 MPG |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Nagrywanie USB | Nie |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 WMV AC4 EAC3 MP4 RA-Lossless MKA AC3 FLAC OGG ASF 3GPP AAC 3GP DTS WAV M4A |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) Dolby Vision High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Format kompresji zdjęć | HEIF WEBP BMP JPEG PNG GIF |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 22 kg |
| Szerokość opakowania | 1369 mm |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Wysokość opakowania | 860 mm |
| W zestawie inteligentny pilot | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 139 cm |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Technologia interpolacji | RMR (Real Motion Rate) 1200 Hz |
| Audio | |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Tryby dźwięku | Film News Standardowy Sport Muzyka |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość | 1 szt. |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Wersja systemu operacyjnego | 11 |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.2 |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Wbudowany chromecast | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Tryby inteligentne | Sport Żywy Gra Standardowy Film |