Producenci
Telewizor 55" Panasonic TX-55LX940E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Stojak typu | Nóżka centralna |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podstawy | Srebrny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 212 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 79 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 167 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość (bez podstawy) | 1231 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 7,2 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 71,6 cm |
| Waga (bez podstawy) | 18 kg |
| Szerokość podstawy | 50 cm |
| Głębokość podstawy | 35 cm |
| Waga (z podstawą) | 24,5 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1231 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 760 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 350 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Liczba języków OSD | 27 |
| OSD | Tak |
| Sieć | |
| Profile Bluetooth | HID HOGP A2DP |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) Dolby Vision IQ High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Obsługiwane formaty plików wideo | PS MKV MP4 TS AVI VOB HEVC 3GPP VRO WMV FLV |
| Multi-screen | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Teletekst | 1500 stron(y) |
| Technologia przetwarzania obrazu | Panasonic HCX Pro AI |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Obsługiwane formaty audio | WMA-PRO AAC WAV MP3 FLAC |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Multi View | Tak |
| Calman Ready | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Dane opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wysokość opakowania | 819 mm |
| Szerokość opakowania | 1591 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 31 kg |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Wyświetlacz | |
| Technologia interpolacji | BMR IFC 2200 Hz |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Supreme Contrast |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 139 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Ilość głośników | 2 |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Tryby dźwięku | Przemówienie Muzyka Standardowy |
| Moc wyjściowa (RMS) | 30 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T DVB-T2 DVB-S2 DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Wersja systemu operacyjnego | 7,0 |
| Tryby inteligentne | zwyczaj Filmowiec Dolby Vision Normalny Sport Kino Żywy Dynamiczny True Cinema Gra |
| HbbTV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | my Home Screen |
| Smart TV | Tak |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| Wbudowany chromecast | Tak |