Producenci
Telewizor 55" Xiaomi Mi TV Q1E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 180 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1230,4 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 767 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 262 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 719,8 mm |
| Waga (z podstawą) | 14,6 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1230,4 mm |
| Waga (bez podstawy) | 14,3 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 71,3 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wydajność | |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 H.265 M-JPEG MPEG1 VP9 H.263 VP8 AVI MPEG2 |
| Obsługiwane formaty audio | LPCM PCM FLAC AC4 ADPCM AAC DTS OGG |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Format kompresji zdjęć | PNG BMP GIF JPG |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 837 mm |
| Szerokość opakowania | 1350 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,9 kg |
| Głębokość opakowania | 152 mm |
| Wyświetlacz | |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6,5 ms |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 10000:1 |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 30 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS DTS-HD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Moduł CI+ | Nie |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-T2 DVB-S2 |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Smart TV | |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video Pathé YouTube |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 10 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android TV |
Gwarancja 24 miesiące