Producenci
Telewizor 65" Sony K-65XR80
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 |
| Kolor podstawy | Srebrny |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Moc | |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 110 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 83 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 855 mm |
| Waga (bez podstawy) | 22,3 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 37 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 829 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1442 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 248 mm |
| Waga (z podstawą) | 23,2 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1442 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Japońska Węgierski Ukraińska Słowacki Słoweńska Estoński Hiszpański Duński Perski Bułgarski Litewski Turecka Fiński Angielski Portugalski Rumuński Francuska Polski Grecki Czeski Holenderski Tajska Wietnamska Rosyjski Arabski Norweski Chorwacki Włoski |
| Sieć | |
| Obsługa HID | Tak |
| Przeglądanie | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Miracast | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Profile Bluetooth | HID, HOGP, SPP, A2DP, AVRCP |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC MPEG1 MPEG2-TS MOV MPEG4 MKV MP4 WMV HEVC WEBM AVCHD VP8 3GPP AVI MPEG2 ASF |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | WMA WAV AAC MP4 ASF FLAC MP3 |
| Formaty kompresji | VC-1 VP8 MP4 ASF AVC MPEG2 MPEG1 WEBM |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Tryb gry | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Sony Triluminos Pro XR Clear Image Sony Live Colour Sony Dynamic Contrast Enhancer Sony XR Contrast Booster Sony XR Triluminos Pro |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 184 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 31 kg |
| Szerokość opakowania | 1568 mm |
| Wysokość opakowania | 951 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Technologia interpolacji | XR OLED Motion |
| Obsługiwane tryby wideo | 3840p 576p 1080i 480p 4K 1080p 720p |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Ustawienia formatu ekranu | 16:9 |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 4096 x 2160 |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 60 Hz 30 Hz 24 Hz 120 Hz |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 164 cm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS Digital Surround, DTS Express, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio, DTS:X |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Adaptacyjne sterowanie dźwiękiem (ASC) | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Ilość głośników | 2.2.1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 50 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście antenowe | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| HDCP | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału analogowego | PAL |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-C DVB-T2 DVB-T DVB-S |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| Obsługiwane pasma TV | VHF UHF |
| Liczba tunerów | 2 tuner(y) |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Smart TV | Tak |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące