Producenci
Telewizor 75" Sony K-75XR90
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor podstawy | Srebrny |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 83 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 143 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość (bez podstawy) | 1667 mm |
| Waga (bez podstawy) | 42,3 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 960 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 48 mm |
| Waga (z podstawą) | 45 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 397 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1667 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 972 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski Arabski Norweski Chorwacki Tajska Japońska Węgierski Angielski Portugalski Hiszpański Duński Perski Włoski Czeski Holenderski Turecka Fiński Francuska Polski Grecki Wietnamska Ukraińska Słowacki Słoweńska Estoński Rumuński Bułgarski Litewski |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Sieć | |
| Miracast | Tak |
| Przeglądanie | Tak |
| Obsługa HID | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Profile Bluetooth | HID, HOGP, SPP, A2DP, AVRCP |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP4 WAV MP3 AAC FLAC ASF WMA |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC MPEG4 WEBM 3GPP AVCHD MKV MP4 AVC MPEG1 MPEG2-TS AVI MPEG2 ASF VP8 WMV MOV |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Formaty kompresji | MPEG1 AVC MPEG2 VC-1 WEBM VP8 MP4 ASF |
| Technologia przetwarzania obrazu | Sony Live Colour Sony XR Triluminos Pro Sony XR Contrast Booster Sony Dynamic Contrast Enhancer Sony Triluminos Pro XR Clear Image |
| Tryb gry | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Wysokość opakowania | 1105 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 56 kg |
| Szerokość opakowania | 1788 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Local Dimming |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 3840p 480p 1080i 720p 576p 4K |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 189 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ podświetlenia LED | Mini LED |
| Technologia interpolacji | XR Motion Clarity |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Przekątna ekranu | 75" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 4096 x 2160 |
| Audio | |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Ilość głośników | 4.2.2 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS Digital Surround, DTS Express, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio, DTS:X |
| Moc wyjściowa (RMS) | 70 W |
| Adaptacyjne sterowanie dźwiękiem (ASC) | Tak |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście antenowe | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wyjście cyfrowe audio | 1 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Tuner telewizyjny | |
| Liczba tunerów | 2 tuner(y) |
| Obsługiwane pasma TV | UHF VHF |
| System formatu sygnału analogowego | PAL |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-S DVB-T DVB-S2 DVB-T2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Smart TV | Tak |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące