Producenci
Telewizor LCD 65" QLED 4K Thomson 65QG7C14
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 101 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 102 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 101 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 102 kWh |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000:1 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Technologia wyświetlacza | QLED Pro |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 12 W |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Szybki przełącznik HDMI | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Moduł CI+ | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału analogowego | PAL M NTSC NTSC 3.58 NTSC J |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB DVB-C2 DVB-SH DVB-CI+ DVB-C DVB-CI |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące