Producenci
Telewizor LCD 65" QLED 4K/65QG4S14 Thomson
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor podstawy | Szary |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 101 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 2 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 102 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 290 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1446 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 869 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 79 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 834 mm |
| Waga (z podstawą) | 17,1 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1446 mm |
| Waga (bez podstawy) | 16,7 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI 3GP MPG FLV WEBM HEVC/H.265 HEVC MKV MP4 |
| Format kompresji zdjęć | BMP JPG PNG GIF |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC MP3 WAV AAC |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Dolby Vision | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 22,4 kg |
| Wysokość opakowania | 930 mm |
| Szerokość opakowania | 1610 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 164 cm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dźwięk Dolby Dolby Atmos DTS Digital Surround |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0/2.1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wyjście cyfrowe audio | 1 |
| Wejście audio-wideo | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Taktowanie procesora | 1,3 GHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Tryb obrazu | Standard, Dynamisch, Film, ÖKO, Sanft, Lebendig, Sport, Spiel, Persönlich |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T DVB-S2 DVB-T2 DVB-S DVB-C |
| Liczba tunerów | 3 tuner(y) |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 11 |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Tryby inteligentne | Dolby Vision |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video YouTube Apple TV Disney+ |
| Telewizja internetowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące