Producenci
Telewizor LCD 75" QLED 4K model 75QG5C14 marki Thomson
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Nazwa koloru | dark grey |
| Kolor podstawy | Szary |
| Stojak typu | Nóżka centralna |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 102 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 101 kWh |
| Cechy zarządzania | |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Typ kontroli | Remote |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision Dolby Vision IQ High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC/H.265 |
| Wyświetlacz | |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 75" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i 480p 1080p 720p 480i |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1 miliard kolorów |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Dolby Surround Dolby Digital Mono Dolby Digital Plus Dolby Atmos Dolby Digital Live Dolby Digital 5.1 Dolby Digital EX Dolby Atmos 3.1 Dolby Digital 2.0 Mono |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 24 W |
| Porty i interfejsy | |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wersja HDMI | 2.0/2.1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-T2C DVB-TCS2 DVB-T HD DVB-SH DVB-C DVB-CI+ DVB-CI DVB-C2 DVB-T2 HD DVB-T DVB-CS2 DVB-T2 DVB-TC DVB-S |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Wersja systemu operacyjnego | 12 |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
Gwarancja 24 miesiące