Producenci
Telewizor LCD Thomson 32HG2S14W 81,3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kolor produktu | Biały |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Pobór mocy | 26 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 151 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,35 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 456 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 719 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 719 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 423 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 82 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Nie |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,5 kg |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Szerokość opakowania | 815 mm |
| Wysokość opakowania | 513 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | HD |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Kolory wyświetlacza | 16.2 millionów kolorów |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dźwięk Dolby Dolby Digital 5.1 Dolby Digital 2.0 Mono Dolby Surround |
| Ilość głośników | 2 |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wskaźnik trwałości | 7.7 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-T2 DVB-T DVB-S DVB-S2 |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Smart TV | |
| HbbTV | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 12 |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Android TV |
Gwarancja 24 miesiące