Producenci
Telewizor SHARP 32" 32FH2EA LED Smart TV HD Ready Android TV Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE REACH |
| Konstrukcja | |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 3,5 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 719,2 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 466,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 80,1 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 179,2 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 719,2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 426,3 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty audio | AC3 LPCM WAV EAC3 MP3 M4A FLAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV MP4 TS DAT TRP MPG MOV WEBM AVI VOB 3GP ASF TP 3GPP FLV MPEG |
| Format kompresji zdjęć | BMP PNG JPEG JPG |
| Tryb gry | Tak |
| Formaty kompresji | HEVC AVI VP9 H.265 H.264 MPEG4 |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 485 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,6 kg |
| Szerokość opakowania | 788 mm |
| Głębokość opakowania | 108 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pilot zdalnego sterowania | Podczerwień |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Technologia interpolacji | Active Motion 400 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 1000000:1 |
| Typ HD | HD |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Dolby Digital Plus Dolby Digital AC4 |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T DVB-T2 DVB-S DVB-S2 DVB-C |
| System formatu sygnału analogowego | PAL I SECAM B/G PAL N SECAM SECAM L PAL BG PAL DK PAL M PAL PAL L SECAM D/K |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. |
| Smart TV | |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video YouTube |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.2 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android TV |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Wbudowany chromecast | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące