Producenci
Telewizor SHARP 43" 43FH2EA 109,2cm Full HD Smart TV Wi-Fi Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 42 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Pobór mocy | 42 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (bez podstawy) | 554,8 mm |
| Waga (z podstawą) | 6 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 83,8 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 954,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 213,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 602,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 954,5 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Nie |
| Redukcja hałasu | Nie |
| Format kompresji zdjęć | MPO BMP JPEG PNG JPG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI VOB DAT H.264 MPG MKV MP4 TS HEVC/H.265 MOV |
| Obsługiwane formaty audio | AAC WAV M4A MP3 |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 8 kg |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Wysokość opakowania | 625 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 1060 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Technologia interpolacji | AMR (Active Motion Rate) 400 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000000:1 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Plus Dolby Digital |
| Moc wyjściowa (RMS) | 8 W |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Moduł CI+ | Nie |
| Wspólny interfejs | Nie |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-S2 DVB-T DVB-S DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału analogowego | PAL SECAM |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. |
| Smart TV | |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video YouTube Apple TV Disney+ |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.2 |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Android TV |
Gwarancja 24 miesiące