Producenci
Telewizor SHARP 50" 50GL4260E 127cm 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS REACH |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 mm |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 107 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 69 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (bez podstawy) | 651,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 9,7 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 91,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1116,4 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1116,4 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 692,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 264,7 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | FLV MOV H.264 MPG HEVC H.265 TP MKV MP4 TS MPEG AVI VOB 3GP ASF DAT TRP 3GPP WEBM |
| Format kompresji zdjęć | MPO JPG BMP GIF PNG JPEG |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC EAC3 LPCM WAV M4A MP3 AAC DTS AC3 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Hybrid Log-Gamma (HLG) Dolby Vision |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Formaty kompresji | VP9 AV1 |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM) |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,8 kg |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 760 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| E-podręcznik | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Technologia interpolacji | Active Motion1000 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 126 cm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos Dolby Digital Plus Dolby Digital |
| Ilość głośników | 2 |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T DVB-C DVB-T2 DVB-S2 DVB-S |
| System formatu sygnału analogowego | PAL SECAM |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Smart TV | |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Aplikacje wideo | YouTube Google TV Netflix Amazon Prime Video |
| Tryby inteligentne | Zdjęcie Muzyka |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.3 |
| HbbTV | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
Gwarancja 24 miesiące