Producenci
Telewizor Samsung QE65LS03FWUXXH Neo QLED 65'' 4K Ultra HD 144Hz Tizen Dolby Atmos Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Standard VESA | Tak |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) | Tak |
| Typ ramki | VNB (bardzo wąska ramka) |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy | 112 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 190 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 211 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 112 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1456,7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 256,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 866,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 24,9 mm |
| Waga (bez podstawy) | 21,8 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 836,9 mm |
| Szerokość podstawy | 104,2 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1456,7 mm |
| Głębokość podstawy | 25,7 cm |
| Waga (z podstawą) | 22 kg |
| Cechy zarządzania | |
| OSD | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Liczba języków OSD | 27 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Języki menu ekranowego | Wielo |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wydajność | |
| Funkcja napisów | Tak |
| Tryb ambientu | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Neo Quantum HDR Filmmaker Mode High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Wsparcie MBR | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| Multi View | Tak |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Czujnik Eco | Tak |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Supreme UHD Dimming |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| AI Upscale | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 32,3 kg |
| Wysokość opakowania | 933 mm |
| Szerokość opakowania | 1598 mm |
| Głębokość opakowania | 164 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2561E |
| E-podręcznik | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Typ zestawu montażowego | Mocowanie ścienne |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 144 Hz 100 Hz |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Typ podświetlenia LED | Mini LED |
| Technologia wyświetlacza | Neo QLED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 163 cm |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 2.0.2 kan. |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 40 W |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Ilość portów HDMI | 5 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-T |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej | Tak |
| Interakcja głosowa w dalekim polu | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.4 |
| Uniwersalna prowadnica | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | 4K AI Upscaling Active Voice Amplifier Pro Object Tracking Sound Real Depth Enhancer AI Motion Enhancer Pro Karaoke Mode 4K AI Upscaling Pro Micro Dimming EyeComfort Mode Art Mode Art Store One Connect Box Samsung TV Plus Adaptive Sound Pro Quantum Matrix Technology Slim AI Auto Game Mode Matte Display Auto HDR Remastering Pro Q-Symphony Contrast Enhancer Procesor NQ4 AI Gen3 Smart Calibration Wide Viewing Angle Neo Quantum HDR |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące