Producenci
Telewizor Samsung QE65Q60DAUXXH QLED 65'' 4K Ultra HD Tizen Dolby Atmos DVB-T2 Titan
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Transmisja TV na ekranie urządzenia mobilnego | Tak |
| Konstrukcja | |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 mm |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Kolor podstawy | Tytan |
| Kolor produktu | Tytanowy |
| Nazwa koloru | Titan Gray |
| Wąski uchwyt do montażu na ścianie | Tak |
| Typ ramki | 3 Bezramkowy |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy (max) | 170 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Pobór mocy | 69 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 69 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 160 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 274 mm |
| Waga (z podstawą) | 21,3 kg |
| Szerokość podstawy | 107,6 cm |
| Waga (bez podstawy) | 20,9 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 872,2 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 25,7 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 831,4 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1450,9 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1450,9 mm |
| Głębokość podstawy | 27,4 cm |
| Cechy zarządzania | |
| Tryb ECO | Tak |
| OSD | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Liczba języków OSD | 27 |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Czujnik Eco | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Multi View | Tak |
| TV key support | Tak |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Game Bar, Game Motion Plus, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View |
| AI Upscale | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 950 mm |
| Szerokość opakowania | 1612 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 28,3 kg |
| Głębokość opakowania | 164 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2360E |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 163 cm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ podświetlenia LED | Dual LED |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Złącze typu RF | F, IEC |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| One Connect box | Tak |
| Technologia quantum dot color | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-T2 DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.3 |
| Smart TV | Tak |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Motion Xcelerator Procesor kwantowy 4K Contrast Enhancer Quantum Dot Display Object Tracking Sound Lite Q-Symphony HDMI eARC Expert Calibration Smart Calibration Tap View Supreme UHD Dimming AirSlim Quantum HDR Dual LED Works With Amazon Alexa Samsung TV Plus Samsung Health Wide Viewing Angle AI Scaling Hub do gier HDR10+ AirPlay 2 Dolby Atmos® |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące