Producenci
Telewizor Samsung QE65Q70DATXXH QLED 65'' 4K Ultra HD 120Hz Tizen Dolby Digital Plus Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor podstawy | Czarny |
| Typ ramki | 3 Bezramkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 220 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 85 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 245 W |
| Pobór mocy | 85 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość podstawy | 34,3 cm |
| Waga (z podstawą) | 22,3 kg |
| Głębokość podstawy | 30,1 cm |
| Waga (bez podstawy) | 21,4 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 831,8 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1451,7 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 25,7 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 897,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1451,7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 300,9 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Liczba języków OSD | 27 |
| Tryb ECO | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Typ kontroli | Remote |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Sieć | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Samsung Contrast Enhancer Procesor kwantowy 4K |
| Czujnik Eco | Tak |
| AI Upscale | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Multi-screen | Tak |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Dźwięk z telewizora do urządzenia mobilnego | Tak |
| Tryb ambientu | Ambient Mode+ |
| TV key support | Tak |
| Standardy telegazety | EPG |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Zwiększanie rozmiaru wideo | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Supreme UHD Dimming |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 1612 mm |
| Wysokość opakowania | 950 mm |
| Głębokość opakowania | 164 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 29,3 kg |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2360E*UK, TM1240A |
| Wyświetlacz | |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Typ podświetlenia LED | Dual LED |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 163 cm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Audio | |
| Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+) | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Porty i interfejsy | |
| Moduł CI+ | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Liczba złącz rf | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-T2 DVB-S2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Liczba tunerów | 2 tuner(y) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. |
| Smart TV | |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Tryby inteligentne | Filmowiec |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej | Tak |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Aplikacje wideo | Samsung TV Plus |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.3 |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Wide Viewing Angle Samsung TV Plus Adaptive Sound Pro Procesor kwantowy 4K Contrast Enhancer Supreme UHD Dimming 4K AI Upscaling Motion Xcelerator Smart TV powered by Tizen Quantum HDR Dual LED Works With Amazon Alexa Active Voice Amplifier Slim Fit Wall-Mount Object Tracking Sound Lite Q-Symphony HDR10+ AirPlay 2 Smart Calibration Amazon Alexa Built-in Ambient Mode+ Built-in SmartThings Hub Samsung Health |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące