Producenci
Telewizor Samsung QE65QN80F Neo QLED 65'' 4K Ultra HD 120Hz Tizen Dolby Atmos Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Procesor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Technologia dźwięku | Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, 360 Audio, Surround, Active Voice Amplifier Pro |
| Konstrukcja | |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Nazwa koloru | Carbon Silver |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Kolor podstawy | Szary |
| Stojak typu | Nóżka centralna |
| Obsługa mini uchwytów ściennych | Tak |
| Typ ramki | 3 Bezramkowy |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 275 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 101 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 101 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 272 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1446,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 279,4 mm |
| Waga (z podstawą) | 23,7 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 886,3 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 46,6 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1446,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 829,3 mm |
| Waga (bez podstawy) | 22,7 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Miracast | Nie |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) Neo Quantum HDR High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) HDR 10+ |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Tryb czuwania | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga paczki | 30,8 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Głębokość opakowania | 158 mm |
| Szerokość opakowania | 1593 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 30,8 kg |
| Wysokość opakowania | 930 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2360E (UK Add TM1240A) |
| W zestawie inteligentny pilot | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Technologia wyświetlacza | Neo QLED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 144 Hz |
| Audio | |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Kanały wyjścia audio | 4.0 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 30 W |
| Tryby dźwięku | Surround Adaptive Sound Pro |
| Q-Symphony | Tak |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Deskryptor wstępnego wyboru audio | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba złącz rf | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Roczne zużycie energii | 140 kWh |
| HDMI | Tak |
| Podstawa | AERO LINEAR |
| Zasilanie sieciowe | Tak |
| Wejście antenowe | DVB-T2CS2 |
| Tuner telewizyjny | |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | Tizen |
| Interakcja głosowa w dalekim polu | Tak |
| Aplikacje wideo | Samsung TV Plus |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | AI Mode Colour Booster Pro Samsung Multi View Dolby Atmos® Quantum Matrix Technology Core Hub do gier Samsung Q-Symphony NQ4 AI Gen2 Processor Pilot SolarCell 4K AI Upscaling Real Depth Enhancer Smart TV powered by Tizen Universal Gesture FreeSync Premium Pro Supersize Picture Enhancer Neo Quantum HDR Samsung TV Plus AI Energy Mode Auto Game Mode (ALLM) Samsung Knox Security AI Auto Game Mode Motion Xcelerator 144Hz Object Tracking Sound Lite SmartThings Multiple Voice Assistants Auto HDR Remastering AI Customisation Mode Pasek gry Samsung Health Generative Wallpaper SmartThings Calibration AI Sound Pro PANTONE Validated |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 2204951 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące