Producenci
Telewizor Samsung QE65QN900F Neo QLED 65'' 8K Ultra HD 165 Hz Tizen Dolby Atmos Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Technologia dźwięku | Dolby Atmos, OTS+, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro, 360 Audio, Active Voice Amplifier Pro, Surround |
| Procesor | NQ8 AI Gen2 Processor |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Nazwa koloru | TITAN BLACK |
| Obsługa mini uchwytów ściennych | Tak |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Moc | |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Pobór mocy | 109 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 450 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 109 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 324 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 867,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 256,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1455,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 25,9 kg |
| Waga (bez podstawy) | 25,5 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 37,8 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1455,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 830,3 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Miracast | Nie |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) Neo Quantum HDR 8K Pro HDR 10+ |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 933 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Głębokość opakowania | 164 mm |
| Szerokość opakowania | 1600 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 33 kg |
| Waga paczki | 33 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| W zestawie inteligentny pilot | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2360E (UK, Italy Add TM1240A) |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ HD | 8K Ultra HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Technologia wyświetlacza | Neo QLED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Ekran matowy | Tak |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 165 Hz |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 4.2.2 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 70 W |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Q-Symphony | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Tryby dźwięku | Surround Adaptive Sound Pro |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Liczba złącz rf | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Roczne zużycie energii | 151 kWh |
| Podstawa | Round Feet |
| HDMI | Tak |
| Wejście antenowe | DVB-T2CS2 x2 |
| Tuner telewizyjny | |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Wersja systemu operacyjnego | Tizen |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Interakcja głosowa w dalekim polu | Tak |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| Aplikacje wideo | Samsung TV Plus |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung Q-Symphony NQ8 AI Gen2 Processor SmartThings Calibration Pro Dolby Atmos® AI Motion Enhancer AI Sound Pro PANTONE Validated Multi View (up to 4) Quantum Matrix Technology Pro Multiple Voice Assistants 8K AI Upscaling Auto HDR Remastering AI Mode Colour Booster Pro Auto Game Mode (ALLM) Samsung Knox Security Motion Xcelerator 165Hz Smart TV powered by Tizen Object Tracking Sound PLUS Real Depth Enhancer Pro Universal Gesture FreeSync Premium Pro Supersize Picture Enhancer Samsung TV Plus AI Energy Mode SmartThings Slim Fit Wall-Mount Compatible Metal Frame Design Pilot SolarCell True 8K Resolution Hub do gier Samsung Health Generative Wallpaper AI Auto Game Mode Neo Quantum HDR 8K PRO AI Customisation Mode Pasek gry |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące