Producenci
Telewizor Samsung QE65QN92DATXXH QLED 65'' 4K Ultra HD 144Hz Tizen Dolby Digital Plus Graphite
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wąski uchwyt do montażu na ścianie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Typ ramki | 3 Bezramkowy |
| Nazwa koloru | Titan Black |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Stojak typu | Stojak sześciokątny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 210 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 90 kWh |
| Pobór mocy | 90 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Pobór mocy (max) | 285 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 891,3 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 270,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1446,3 mm |
| Głębokość podstawy | 27,1 cm |
| Waga (bez podstawy) | 24,2 kg |
| Waga (z podstawą) | 27,5 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1446,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 828,7 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 26,9 mm |
| Szerokość podstawy | 39 cm |
| Cechy zarządzania | |
| Uniwersalne przeglądanie i odtwarzanie | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Liczba języków OSD | 27 |
| OSD | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wydajność | |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Ultimate UHD Dimming Pro |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Adaptacyjny obraz | Tak |
| TV key support | Tak |
| Wykrywanie jasności | Tak |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| Czujnik Eco | Tak |
| Multi View | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Tryb ambientu | Ambient Mode+ |
| Dźwięk z telewizora do urządzenia mobilnego | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) Hybrid Log-Gamma (HLG) Filmmaker Mode |
| Technologia przetwarzania obrazu | Neural Quantum Processor 4K Gen 2 Samsung Real Depth Enhancer Pro |
| AMD FreeSync | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| AI Upscale | Tak |
| Wykrywanie koloru | Tak |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| ConnectShare (HDD) | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| ConnectShare (USB) | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 35,4 kg |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość opakowania | 935 mm |
| Szerokość opakowania | 1622 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| E-podręcznik | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2360E |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 144 Hz |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Jasność | 2000 cd/m2 |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ podświetlenia LED | Mini LED |
| Technologia wyświetlacza | Neo QLED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 163 cm |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Quantum Matrix Technology |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 4.2.2 kan. |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Deskryptor wstępnego wyboru audio | Tak |
| Ściana muzyczna | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Adaptacyjny dźwięk+ | Tak |
| Ilość głośników | 8 |
| Multi-Room | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 70 W |
| Wielofunkcyjna technologia audio | Samsung Multiroom Link |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Złącze typu RF | F, IEC |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-T2 DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. |
| Smart TV | |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej | Tak |
| Uniwersalna prowadnica | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video Samsung TV Plus YouTube Rakuten TV NOW TV Apple TV Disney+ |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.3 |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Hub do gier HDR10+ Neo Quantum HDR Mobile Tap Mirroring EyeComfort Mode Samsung TV Plus Buds Auto Switch Adaptive Sound Pro Quantum Matrix Technology HDMI eARC Active Voice Amplifier Pro Solar Cell One Remote Expert Calibration Smart Calibration Auto HDR Remastering Neural Quantum Processor 4K Ultimate UHD Dimming Pro Motion Xcelerator AMD FreeSync™ Premium Pro Smart TV powered by Tizen NQ4 AI Gen2 Processor Ambient Mode+ Built-in SmartThings Hub Quantum Dot Display Object Tracking Sound Lite Q-Symphony AI Scaling Wide Viewing Angle Samsung Multi View Dolby Atmos® |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1862941 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące