Producenci
Telewizor Samsung QE65QN95D QLED 65'' 4K Ultra HD 144Hz Tizen Dolby Atmos Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Typ ramki | 4 Bezramkowy |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Wąski uchwyt do montażu na ścianie | Tak |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Nazwa koloru | Graphite Black |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Stojak typu | Nóżka centralna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 224 kWh |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 96 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 255 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy | 96 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość podstawy | 27,1 cm |
| Waga (z podstawą) | 27,9 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1444,3 mm |
| Waga (bez podstawy) | 23,8 kg |
| Szerokość podstawy | 39 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 21,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 829,3 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 890,4 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1444,3 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 270,9 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| OSD | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Wykrywanie koloru | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Adaptacyjny obraz | Tak |
| TV key support | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Wykrywanie jasności | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| AI Upscale | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| ConnectShare (USB) | Tak |
| ConnectShare (HDD) | Tak |
| Multi View | Tak |
| Dźwięk z telewizora do urządzenia mobilnego | Tak |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Samsung Real Depth Enhancer Neural Quantum Processor 4K Gen 2 |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| Czujnik Eco | Tak |
| Tryb ambientu | Ambient Mode+ |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Ultimate UHD Dimming Pro |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Hybrid Log-Gamma (HLG) Filmmaker Mode |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Szerokość opakowania | 1622 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 35,5 kg |
| Wysokość opakowania | 935 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2360E |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| E-podręcznik | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Quantum Matrix Technology |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 163 cm |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 144 Hz |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Jasność | 2000 cd/m2 |
| Technologia wyświetlacza | Neo QLED |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 70 W |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+) | Tak |
| Tryby dźwięku | Adaptive Sound Pro |
| Wbudowany subwoofer | Tak |
| Deskryptor wstępnego wyboru audio | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 4.2.2 kan. |
| Porty i interfejsy | |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Złącze typu RF | F, IEC |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-S2 DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.3 |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Tak |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix YouTube Rakuten TV Apple TV Disney+ Amazon Prime Video Samsung TV Plus NOW TV |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Expert Calibration Smart Calibration Auto HDR Remastering Neural Quantum Processor 4K Ultimate UHD Dimming Pro Quantum Dot Display Q-Symphony AI Scaling HDMI eARC Active Voice Amplifier Pro Solar Cell One Remote Samsung Multi View Dolby Atmos® Hub do gier HDR10+ Neo Quantum HDR Mobile Tap Mirroring Quantum Matrix Technology Ambient Mode+ Built-in SmartThings Hub Motion Xcelerator AMD FreeSync™ Premium Pro Smart TV powered by Tizen Object Tracking Sound PLUS EyeComfort Mode Wide Viewing Angle Samsung TV Plus Buds Auto Switch Adaptive Sound Pro |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące