Producenci
Telewizor Samsung QE83S94DAEXXH OLED 83'' 4K Ultra HD 144Hz Tizen Dolby Digital Plus Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ramki | 4 Bezramkowy |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy | 150 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 670 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 227 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 150 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość (bez podstawy) | 1851 mm |
| Głębokość podstawy | 35,9 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 1062,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 37,6 kg |
| Szerokość podstawy | 36,6 cm |
| Waga (z podstawą) | 39,4 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 44,9 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 1133,7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 359 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1851 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Liczba języków OSD | 28 |
| OSD | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| Uniwersalne przeglądanie i odtwarzanie | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Samsung Real Depth Enhancer |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) OLED HDR+ |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| TV key support | Tak |
| Multi View | Tak |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| AI Upscale | Tak |
| Czujnik Eco | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 1234 mm |
| Głębokość opakowania | 189 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 52,1 kg |
| Szerokość opakowania | 2024 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 209 cm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 144 Hz |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Przekątna ekranu | 83" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Audio | |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 60 W |
| Tryby dźwięku | Adaptive Sound Pro |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Digital Plus |
| Kanały wyjścia audio | 2.1.2 kan. |
| Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+) | Tak |
| Deskryptor wstępnego wyboru audio | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-S2 DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Liczba tunerów | 2 tuner(y) |
| Smart TV | |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | HbbTV 2.0.3 |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Interakcja głosowa w dalekim polu | Tak |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Q-Symphony LaserSlim Design Samsung Health Samsung TV Plus Ultra Viewing Angle AI Motion Enhancer Pro Procesor NQ4 AI Gen3 Ambient Mode Auto HDR Remastering Pro 4K AI Upscaling Pro |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące