Producenci
Telewizor Samsung QE83S95FAEXXH OLED 83'' 4K Ultra HD 165Hz Tizen Dolby Atmos Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor podstawy | Czarny |
| Typ ramki | 4 Bezramkowy |
| Stojak typu | Nóżka centralna |
| Nazwa koloru | Graphite Black |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Moc | |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 163 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 464 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy | 163 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 710 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (bez podstawy) | 38,6 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 12,6 mm |
| Szerokość podstawy | 36 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1844,2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 1056,8 mm |
| Głębokość podstawy | 30,4 cm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 303,7 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1844,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 51,9 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 1123,4 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Uniwersalne przeglądanie i odtwarzanie | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wydajność | |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Czujnik Eco | Tak |
| Tryb ambientu | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| Multi View | Tak |
| Dźwięk z telewizora do urządzenia mobilnego | Tak |
| TV key support | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Filmmaker Mode High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) OLED HDR Pro |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| ConnectShare (HDD) | Tak |
| ConnectShare (USB) | Tak |
| Procesor obrazu | NQ4 AI Gen3 |
| AMD FreeSync | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga paczki | 68,1 kg |
| Wysokość opakowania | 1219 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 2055 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 68,1 kg |
| Głębokość opakowania | 191 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2360E, TM1240A |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 165 Hz |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 83" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 209 cm |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Audio | |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Deskryptor wstępnego wyboru audio | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+) | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Kanały wyjścia audio | 4.2.2 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 70 W |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A USB Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Tuner DVB-T2 | Tak |
| HDMI | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-T2 DVB-C |
| Liczba tunerów | 2 tuner(y) |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| Smart TV | |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Interakcja głosowa w dalekim polu | Tak |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej | Tak |
| Uniwersalna prowadnica | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Aplikacje wideo | Samsung TV Plus |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.4 |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung Q-Symphony Smart Calibration Auto HDR Remastering Karaoke Mode 4K AI Upscaling Pro Workspace Active Voice Amplifier Pro Ultra Viewing Angle OLED Glare Free EyeComfort Mode Real Depth Enhancer AI Motion Enhancer Pro Built-in SmartThings Hub Samsung Health Multiple Voice Assistants One Connect Box Samsung TV Plus Adaptive Sound Pro Q-Symphony AI Auto Game Mode |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące