Producenci
Telewizor Samsung QE85LS03DAUXXH QLED 85'' 4K Ultra HD 120Hz Tizen Dolby Atmos Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Transmisja TV na ekranie urządzenia mobilnego | Tak |
| Konstrukcja | |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rama | Tak |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Wąski uchwyt do montażu na ścianie | Tak |
| Typ ramki | VNB (bardzo wąska ramka) |
| Standard VESA | Tak |
| Możliwość dostosowania ramki | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 167 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 328 kWh |
| Pobór mocy (max) | 290 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 167 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (bez podstawy) | 26,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 45,4 kg |
| Szerokość podstawy | 142 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1904,3 mm |
| Głębokość podstawy | 34,8 cm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 347,9 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1904,3 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 1122,4 mm |
| Waga (bez podstawy) | 44,5 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 1085,3 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Liczba języków OSD | 27 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| OSD | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| AI Upscale | Tak |
| TV key support | Tak |
| Czujnik Eco | Tak |
| Multi View | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 64,1 kg |
| Wysokość opakowania | 1249 mm |
| Szerokość opakowania | 2087 mm |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2361E |
| Wyświetlacz | |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 214 cm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 85" |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 120 Hz |
| Typ podświetlenia LED | Dual LED |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Ilość głośników | 2 |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 40 W |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 2.0.2 kan. |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Złącze typu RF | F, IEC |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Porty RS-232C | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Pozostałe funkcje | |
| One Connect box | Tak |
| Technologia quantum dot color | Tak |
| Typ One Connect box | One Connect (Y22 4K) |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-S2 DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. |
| Smart TV | |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej | Tak |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.3 |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Quantum Dot Display Q-Symphony Samsung Health HDR10+ AirPlay 2 Motion Xcelerator Supreme UHD Dimming Matte Display Smart Calibration Procesor kwantowy 4K Contrast Enhancer Quantum HDR Dual LED Works With Amazon Alexa Wide Viewing Angle Samsung TV Plus Dolby Atmos® Object Tracking Sound AI Scaling |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1875329 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące