Producenci
Telewizor Samsung QE85Q60DAUXXH QLED 85'' 4K Ultra HD Tizen Dolby Digital DVB-T2 Tytan
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Tytanowy |
| Kolor podstawy | Tytan |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Typ ramki | 3 Bezramkowy |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Nazwa koloru | Titan Gray |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Standard VESA | Tak |
| Wąski uchwyt do montażu na ścianie | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 280 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy | 129 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 129 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 264 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 345,1 mm |
| Waga (bez podstawy) | 41,5 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1900,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 42,5 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 26,9 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 1085,7 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 1123,1 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1900,9 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Liczba języków OSD | 27 |
| OSD | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Funkcje gier | Game Motion Plus, Hub do gier, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Samsung Contrast Enhancer Quantum Processor Lite 4K |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Czujnik Eco | Tak |
| TV key support | Tak |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| AI Upscale | Tak |
| Multi View | Tak |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Supreme UHD Dimming |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 1237 mm |
| Szerokość opakowania | 2075 mm |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 55,3 kg |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 50 Hz 60 Hz |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 216 cm |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Przekątna ekranu | 85" |
| Typ podświetlenia LED | Dual LED |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Ilość głośników | 2 |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Złącze typu RF | F, IEC |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-T2 DVB-S2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Smart TV | |
| HbbTV | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Uniwersalna prowadnica | Tak |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.3 |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Expert Calibration Smart Calibration Tap View Samsung Health Supreme UHD Dimming AirSlim Procesor kwantowy 4K Contrast Enhancer Wide Viewing Angle HDMI eARC Quantum HDR Dual LED Works With Amazon Alexa Quantum Dot Display Object Tracking Sound Lite Q-Symphony Dolby Atmos® Hub do gier HDR10+ AirPlay 2 Motion Xcelerator Samsung TV Plus AI Scaling |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące