Producenci
Telewizor Samsung QE85Q70DATXXH QLED 85'' 4K Ultra HD 120Hz Tizen Dolby Digital Plus Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ ramki | 3 Bezramkowy |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stojak typu | Nóżka centralna |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Moc | |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 314 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 355 W |
| Pobór mocy | 128 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 128 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (bez podstawy) | 1086,1 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1901,7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 335,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 1156,3 mm |
| Waga (bez podstawy) | 43,8 kg |
| Szerokość podstawy | 38 cm |
| Głębokość podstawy | 33,6 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 26,9 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1901,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 50,9 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Liczba języków OSD | 27 |
| Typ kontroli | Remote |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Standardy telegazety | EPG |
| Tryb ambientu | Ambient Mode+ |
| AI Upscale | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Zwiększanie rozmiaru wideo | Tak |
| Multi View | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Quantum HDR Filmmaker Mode High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Dźwięk z telewizora do urządzenia mobilnego | Tak |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Multi-screen | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Procesor kwantowy 4K Samsung Contrast Enhancer |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Supreme UHD Dimming |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Czujnik Eco | Tak |
| TV key support | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Głębokość opakowania | 251 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 63,7 kg |
| Szerokość opakowania | 2075 mm |
| Wysokość opakowania | 1266 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2360E |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 85" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Typ podświetlenia LED | Dual LED |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 216 cm |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Audio | |
| Deskryptor wstępnego wyboru audio | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Złącze typu RF | F, IEC |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Liczba złącz rf | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Pozostałe funkcje | |
| Roczne zużycie energii | 178 kWh |
| Tuner telewizyjny | |
| Liczba tunerów | 2 tuner(y) |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-T2 DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Smart TV | |
| Aplikacje wideo | Samsung TV Plus |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.3 |
| Tryby inteligentne | Filmowiec |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Micro Dimming Supreme UHD Dimming AirSlim HDR10+ Object Tracking Sound Lite Q-Symphony Samsung TV Plus Adaptive Sound Pro Ambient Mode+ Built-in SmartThings Hub Samsung Health Smart Calibration Amazon Alexa Built-in Slim Fit Wall-Mount Motion Xcelerator Smart TV powered by Tizen 4K AI Upscaling Active Voice Amplifier Pro Quantum HDR Dual LED Works With Amazon Alexa Wide Viewing Angle Procesor kwantowy 4K Contrast Enhancer AirPlay 2 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące