Producenci
Telewizor Samsung QE85Q80DATXXH QLED 85'' 4K Ultra HD 120Hz Tizen Dolby Atmos Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Nazwa koloru | Eclipse Silver |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 |
| Stojak typu | Nóżka centralna |
| Typ ramki | 3 Bezramkowy |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Wąski uchwyt do montażu na ścianie | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy | 160 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 440 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 405 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 160 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 326,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 1143,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 41,3 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1892,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 48,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 47,2 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 1082,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1892,8 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| OSD | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Wi-Fi | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia przetwarzania obrazu | Neural Quantum Processor 4K Gen 2 Samsung Real Depth Enhancer |
| Tryb gry | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Quantum HDR+ |
| Funkcje gier | Dynamic Black EQ, Game Bar, Game Motion Plus, Hub do gier, HGiG, Mini Map Zoom, Surround Sound, Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Tryb ambientu | Ambient Mode+ |
| Czujnik Eco | Tak |
| AI Upscale | Tak |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| TV key support | Tak |
| Multi View | Tak |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Supreme UHD Dimming |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 2132 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 59,2 kg |
| Głębokość opakowania | 209 mm |
| Wysokość opakowania | 1235 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Przekątna ekranu | 85" |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 2.2 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 40 W |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Złącze typu RF | F, IEC |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-T2 DVB-S2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Liczba tunerów | 2 tuner(y) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. |
| Smart TV | |
| Aplikacje wideo | Samsung TV Plus |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.3 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | HDMI eARC Supreme UHD Dimming Wide Viewing Angle Super Ultrawide GameView Samsung TV Plus Adaptive Sound Pro Motion Xcelerator AMD FreeSync™ Premium Pro Smart TV powered by Tizen AI Scaling Pełna macierz bezpośrednia Active Voice Amplifier Samsung Multi View Dolby Atmos® Slim Fit Wall-Mount Ambient Mode+ Built-in SmartThings Hub Samsung Health Slim Wall Mount Kit Included Works With Amazon Alexa Quantum HDR+ Hub do gier HDR10+ AirPlay 2 Smart Calibration Quantum Dot Display Object Tracking Sound Lite Q-Symphony |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1875331 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące