Producenci
Telewizor Samsung QE85Q8FAAUXXH QLED 85'' 4K Ultra HD Tizen Dolby Atmos DVB-T2 Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Standard VESA | Tak |
| Typ ramki | 3 Bezramkowy |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 126 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 340 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Pobór mocy (max) | 340 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 126 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość (bez podstawy) | 1900,9 mm |
| Szerokość podstawy | 142 cm |
| Waga (bez podstawy) | 40,4 kg |
| Głębokość podstawy | 36,6 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 26,9 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 1086,1 mm |
| Waga (z podstawą) | 41,3 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 1141,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 365,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1900,9 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Liczba języków OSD | 28 |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| OSD | Tak |
| Uniwersalne przeglądanie i odtwarzanie | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Supreme UHD Dimming |
| Multi View | Tak |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| Czujnik Eco | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Game Motion Plus, Hub do gier, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Neo Quantum HDR+ High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| AI Upscale | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 52,9 kg |
| Głębokość opakowania | 171 mm |
| Szerokość opakowania | 2059 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 1200 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2560E (UK, Italia add TM1240A) |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 214 cm |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Typ podświetlenia LED | Dual LED |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 85" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Audio | |
| Adaptacyjny dźwięk+ | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+) | Tak |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Deskryptor wstępnego wyboru audio | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Porty i interfejsy | |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Liczba złącz rf | 3 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Tuner telewizyjny | |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-C DVB-T2 |
| Smart TV | |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| HbbTV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Interakcja głosowa w dalekim polu | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | HbbTV 2.0.4 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Contrast Enhancer EyeComfort Mode Samsung TV Plus Samsung Health 4K Upscaling Procesor Q4 AI |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 2204810 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące