Producenci
Telewizor TCL C6K 75C6K 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Metaliczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 32 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Pobór mocy (max) | 300 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 238 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 107 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1670 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 1028 mm |
| Waga (z podstawą) | 24,1 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 341 mm |
| Głębokość podstawy | 34,1 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 57 mm |
| Waga (bez podstawy) | 23,6 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1670 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 1125 mm |
| Szerokość podstawy | 144,4 cm |
| Cechy zarządzania | |
| OSD | Tak |
| Liczba języków OSD | 59 |
| Współpraca z Apple Siri | Nie |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Tryb Hotelu | Nie |
| Podstawowy tryb hotelowy | Nie |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Typ kontroli | Remote |
| Funkcja Picture-in-Picture | Nie |
| Okres programowania | 8 dni |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Nie |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP HID |
| Przeglądanie | Tak |
| Obsługa HID | Tak |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 MPEG2 H.265 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Pasek gry, Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| AI Upscale | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | TCL AiPQ Pro Processor |
| Nagrywanie USB | Nie |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Odtwarzacz DVD | Nie |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) Dolby Vision IQ |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 34,6 kg |
| Wysokość opakowania | 164 mm |
| Szerokość opakowania | 1850 mm |
| Głębokość opakowania | 1125 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | RC833A |
| Zawiera soundbar | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 75" |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Technologia wyświetlacza | QD-Mini LED |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 191 cm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar obrazu (w poprzek) | 189 cm |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Contrast |
| Technologia interpolacji | PPI (Picture Performance Index) 4100 |
| Szczytowy współczynnik luminacji | 47% |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 2.1 kan. |
| Ilość głośników | 3 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 40 W |
| Liczba wyrównywaczy pasm | 7 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby TrueHD Dolby Atmos DTS Virtual:X Dolby AC4 |
| Domyślne ustawienie głośności | Tak |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 20 W |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Wbudowany subwoofer | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Złącze typu RF | F, IEC |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Consumer Electronics Control (CEC) | T-link |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Szybki przełącznik HDMI | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikat Digital Living Network Alliance (DLNA) | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Technologia quantum dot color | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM L PAL BG PAL PAL L NTSC SECAM PAL DK SECAM D/K PAL I SECAM B/G |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Wbudowany chromecast | Tak |
| Tryby inteligentne | Sport Gra |
| Aplikacje wideo | YouTube Netflix Amazon Prime Video Apple TV |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.3 |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 12,0 |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie TCL (AV/TV) | T-cast Onkyo Sound HDR (High Dynamic Range) 288Hz Game Accelerator |
Gwarancja 24 miesiące