Producenci
Telewizor TCL NXTFrame 75A300W QLED 75'' 4K Ultra HD 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Kolor produktu | Biały |
| Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) | Nie |
| Moc | |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 193 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 127 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 24,4 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 29,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 956 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1675 mm |
| Waga (bez podstawy) | 23,9 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 29,8 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1675 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 956 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Nie |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia przetwarzania obrazu | TCL AiPQ Pro Processor |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 MPG AVI H.265 WMV MKV MP4 TS WEBM VP9 |
| Obsługiwane formaty audio | WMA MP3 |
| Format kompresji zdjęć | JPG BMP HEIF |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision Dolby Vision IQ Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Nagrywanie USB | Nie |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 178 mm |
| Szerokość opakowania | 1850 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 34,1 kg |
| Wysokość opakowania | 1132 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa biurkowa | Nie |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Języki instrukcji obsługi | Norweski Duński Angielski Fiński Szwedzki |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zawiera soundbar | Nie |
| Pilot zdalnego sterowania | RC902N |
| W zestawie inteligentny pilot | Tak |
| E-podręcznik | Tak |
| Typ zestawu montażowego | Mocowanie ścienne |
| Ramka TV w zestawie | Tak |
| Regulowany stojak na obudowę | Nie |
| TV frame colour | Świt brzozy |
| Wyświetlacz | |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 190,5 cm |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 3848 x 2160 px |
| Przekątna ekranu | 75" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5,7 ms |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Technologia interpolacji | PPI (Picture Performance Index) 3600 |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Contrast |
| Typ podświetlenia LED | Edge-LED |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Porty i interfejsy | |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wyjście komponentu wideo | 1 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Waga baterii/akumulatora | 15 g |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość brutto palety | 190 cm |
| Waga brutto palety | 232 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Wysokość brutto palety | 127,7 cm |
| Produktów na palecie | 4 szt. |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Waga netto palety | 232 kg |
| Wysokość palety netto | 127,7 cm |
| Produkty na warstwę palety | 4 szt. |
| Szerokość palety netto | 190 cm |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 0 szt. |
| Głębokość palety netto | 109 cm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 35 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 178 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 1850 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 1132 mm |
| Tuner telewizyjny | |
| Liczba tunerów | 1 tuner(y) |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-S2 DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Nie |
| Smart TV | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix YouTube HBO Apple TV Disney+ Amazon Prime Video Twitch |
| Wersja systemu operacyjnego | 12,0 |
Gwarancja 24 miesiące